• Styczeń 2021

• Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny"

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny”.

Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu przyznano następujące tytuły oraz dyplomy:
          - za miejsca od I do V - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę,
          - za miejsca od VI do XXII - tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
          - pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej Szkoły. Gratulujemy!

Paweł K.          5A,            3 miejsce w kraju

Antoni N.          4B,           6 miejsce w kraju

Aleksandra B.  6A,            9 miejsce w kraju

Olga K.             8C           11  miejsce w kraju

Piotr F.             7D            18 miejsce w kraju

Adam T.           7C            19 miejsce w kraju

Wiktor W.         8C            21 miejsce w kraju

Maja R.            7C            22 miejsce w kraju

Helena P.         4C            22 miejsce w kraju

Paweł Ś.          5A             22 miejsce w kraju

Życzymy dalszych sukcesów!

Nauka stacjonarna dla klas I-IV, nauka zdalna dla klas V-VIII

Szanowni Państwo,

od 27 stycznia do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII i uczniowie szkół ponadpodstawowych przechodzą na naukę zdalną. Zdalnie pracować będą również placówki kształcenia ustawicznego i centra kształcenia zawodowego. Uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Szczegóły dotyczące organizacji pracy szkół i placówek do końca ferii znajdą Państwo w komunikacie dołączonym do wiadomości oraz na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/nauka-zdalna-do-konca-ferii-zimowych--gotowe-przepisy. Zachęcamy także do bieżącego śledzenia innych informacji udostępnianych na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Prosimy o przekazanie tej informacji nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom.

Anna Ostrowska     Rzecznik PrasowyMinisterstwo Edukacji i Nauki

20220126naukazdalnadokoncaferiizimowych.docx

rozporzadzeniezart30b.pdf

Miło nam poinformować, że Dominika z klasy 6a wywalczyła srebrny i brązowy medal w wieloboju podczas Ogólnopolskich Zawodów Dzieci w Sanoku w łyżwiarstwie szybkim na 500 m! Natomiast drużynowo team Akademia Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki z Dominiką w składzie zdobył pierwsze miejsce! Trzymamy kciuki za kolejne starty.

Obraz przedstawia dwie dziewczyny z pucharami i dyplomami.

Sukces naszej uczennicy!

Z radością informujemy, że Milena uczennica klasy 8c zakwalifikowała się do stopnia wojewódzkiego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego!

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Obraz przedstawia ogłoszenie na Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Od dziś ruszają zapisy na  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR, który odbędzie się 17. marca 2022 roku. Trwają one do 14. stycznia 2022 roku, wpisowe (odliczone 12 zł) wraz z formularzem zgody, chętni uczniowie i uczennice składają u swojego nauczyciela matematyki. Osoby przebywające na kwarantannie bądź izolacji proszone są przeskanowanie dokumentów do koordynatora szkolnego konkursu czyli do Pani Anny Cieślarczyk (nauczyciel002@sp58poznan.pl) drogą mailową oraz o uiszczenie wpłaty po powrocie do szkoły w sekretariacie szkoły.

Zgody w pliku pdf można pobrać poniżej

PLIK

lub ze strony organizatora konkursu

zgoda_uczestnika_konkursu_KANGUR.pdf

Ogólnopolski konkurs na największą liczbę kroków

Obraz przedstawia plakat promujący wydarzenie Pho3nix kids

Miło nam poinformować, że nasza szkoła weźmie udział w Ogólnopolskim konkursie dla Szkół Podstawowych na największą liczbę kroków, który odbędzie się w dniach 24.01-06.02.22

By wziąć udział w konkursie należy ściągnąć aplikację Pho3nix Kids. Szczegóły rejestracji znajdują się w pliku.

Instrukcja_Rejestracji.pdf

Dodatkowo ogłaszamy międzyklasowy konkurs na największą liczbę kroków wykonanych w dniach 24.01 - 06.02.2022

Setki nagród indywidualnych dla uczniów 20 najbardziej zaangażowanych szkół, a dodatkowo, każdy aktywny uczeń to 5 zł na WOŚP.