• Październik 2023

• Święto Zmarłych

Obrazy przedstawiają uczniów podczas grier edukacyjnych

Dzień Dyni

Z okazji dnia dyni dzieci w świetlicy obejrzały film edukacyjny z którego dowiedziały się skąd pochodzi dynia, jakie ma witaminy oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Następnie sprawdziły swoją wiedzę w grze edukacyjnej na temat dyni a na samych końcu wykonali pracę plastyczną przedstawiająca dynię

Dzień Dyni w świetlcy

Obraz przedstawia obchody Dnia Dyni w świetlicy szkolnej.

Dzień Patrona Szkoły

Tradycyjnie od wielu lat jest to święto naszej 58 Szkoły Podstawowej w Poznaniu.
          Dzisiaj wspominamy postać wielkiego himalaisty, przypominamy osiągnięcia- zdobycie m.in. Korony Himalajów.
          Uczniowie pełnią honorowe warty przy tablicy pamiątkowej Patrona oraz czczą pamięć strojem galowym.
          34 lata temu na południowej ścianie Lhotse zginął Jerzy Kukuczka -nasz Patron.

Dzień Patrona Szkoły - galeria zdjęć

Z tej okazji dnia. dzieci w świetlicy poznały historię życia oraz osiągnięcia Jerzego Kukuczki. Na koniec wykonały pracę plastyczną przedstawiająca Jerzego Kukuczkę oraz to czym się zajmował.

Obraz przedstawia prace plastyczne uczniów.

Rozstrzygnięcie konkursu "Moja pocztówka z wakacji"

Pierwszy konkurs świetlicowy za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Zwycięzcami konkursu plastycznego pt " Moja pocztówka z wakacji":

1 miejsce- Martyna Ś kl 2a

2 miejsce- Adrianna Cz kl 3a

3 miejsce -Katarzyna M kl 1b

Wyróznienia:

Julia A -kl 1a

Natalia B- kl 1c

Gratulujemy !!

Obraz przedstawia prace plastyczne uczniów

Portrety - Dzień Nauczyciela

Z okazji zbliżającego się dnia nauczyciela dzieci w świetlicy rozmawiały o tym kim jest nauczyciel, jakie powinien on mieć cechy a następnie wykonały portrety swoich ulubionych nauczycieli .

Obrazy przedstawiają prace plastyczne uczniów