• Filmowe podsumowanie Dnia Dziecka

• Zapraszamy do oglądania filmowego podsumowania Dnia Dziecka na poznańskiej Ławicy, którego organizatorem była: Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki, Rada Osiedla Ławica i Rada Rodziców.

• Półkolonie w naszej szkole!

• Drodzy Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Zaraz po zakończeniu roku szkolnego... możemy wrócić do szkoły! Jak to zrobić?

Jeśli chcecie, żeby Wasze dzieci były: zadowolone, szczęśliwie, spędziły czas w sposób przyjemny i pożyteczny pod profesjonalną opieką uśmiechniętych nauczycieli, zapiszcie je na półkolonie organizowane w naszej szkole!

Terminy turnusów:
            27.06-01.07.2022 - TURNUS 1
            04-08.07.2022 - TURNUS 2

1. Szczegółowy rozkład dnia i tematyka oraz inne informacje znajdziecie Państwo w załącznikach.

2. Na półkolonie można zapisywać dzieci z klas 1-4.

3. Opiekunami półkolonii będą p. Klaudia i p. Sebastian.

4. Uczestnikami mogą być również dzieci, które nie są uczniami naszej szkoły.

5. Zajęcia odbywają się w godz. 7:30 - 16:30.

Zapisy należy składać u organizatora: Biuro Podróży Sportom Tomasz Zieliński:
            e-mail: biuro@sportom.pl

W przypadku konieczności udzielenia dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny:

Klaudia Koczorowska
            Sebastian Walczak

SP 58 POLKOLONIE_1TURNUS.pdf

SP 58 POLKOLONIE_2TURNUS.pdf

WARUNKI UCZESTNICTWA DLA OSOB INDYWIDUALNYCH.pdf

ZALACZNIK NR 3 FORMULARZ INFORMACYJNY.pdf

IPID OWUKIT2018 Aneks1 Klauzule1 2 3 PL.pdf

IPID NNW2015 Aneks.pdf

• Dzień Dziecka za nami!

• Cóż to było za popołudnie! Dzień Dziecka organizowany przez Radę Osiedla, Radę Rodziców oraz grono pedagogiczne Sp58 w Poznaniu za nami!
            Na dzieci czekało wiele atrakcji: finałowy turniej szachowy oraz tenisa stołowego, konkurencje sprawnościowe takie jak: rzut klapkiem na odległość, zwis na drążku, siłowanie na rękę, żonglerka piłkarska, slalom z książką na głowie, slalom z piłeczką, kręcenie hula-hop, rzut woreczkiem do celu, rzut ringiem. Dzieci oraz rodzice mieli możliwość przypomnienia zasad I pomocy.
            Na koniec odbył się mecz Nauczyciele - Uczniowie, w który lepsi okazali się podopieczni wygrywając 3:4 :)
            Przez całe popołudnie sprzedawane było ciasto, z którego środki zostaną przeznaczone na nową baterię do defibrylatora.

Dziękujemy Radzie Osiedla oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego Dnia!

Galeria zdjęć (kliknij tutaj)

• Egzamin ósmoklasisty

• Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu jest gotowa na przeprowadzenie egzaminów ósmoklasisty!
            Harmonogram egzaminów:
            24.05.2022 - język polski - 120 minut (czas wydłużony 180 minut)
            25.05.2022 - matematyka - 100 minut (czas wydłużony 150 minut)
            26.05.2022 - język angielski - 90 minut (czas wydłużony 135 minut)

Wejście uczniów do szkoły od 8.30 według harmonogramu przekazanego przez wychowawców.

Powodzenia! :)

• Finał rejonowy o Wielkopolski Puchar Orlika

• Dnia 19 maja 2022 roku miał miejsce finał rejonowy w piłce nożnej chłopców o Wielkopolski Puchar Orlika. W finale znalazły się 4 zespoły: SP Salezjanie, SP Cogito, SP 4 i SP 58.Tego dnia przeciwnicy okazali się lepsi i ostatecznie zajęliśmy IV miejsce w Poznaniu. Dla naszej szkoły to ogromny sukces! Gratulujemy!

• Awansowaliśmy do finału rejonowego Miasta Poznania!

• Dnia 6 maja 2022 roku reprezentacja Szkoły SP58 wzięła udział w drugim etapie Wielkopolskiego Turnieju Orlika.
            Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół, grano systemem każdy z każdym.
            Po pierwszym przegranym meczu, chłopcy z SP 58 zagrali trzy kolejne fanastyczne, pełne dramaturgii mecze i tym samym awansowali do finału rejenowego Miasta Poznania!
            Dziękujemy wszystkim szkołom za sportową rywalizację!
            Gratulujemy osiągnięcia!

• Szkolny Dzień Kariery 4.05.2022

• Szkolny Dzień Kariery za nami! Zadania dotyczące zawodów i ich powiązania z branżami gospodarki, szkół ponadpodstawowych, sposobu wykorzystania wiedzy z poszczególnych przedmiotów w pracy, zainteresowań i hobby wykonali (stosownie do wieku) wszyscy uczniowie szkoły. Dodatkowo odbył się konkurs na najlepsze przebranie za przedstawiciela wybranego zawodu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy świetnych prac i pomysłów!

Galeria Szkolny Dzień Kariery 4.05.2022

• Podziękowania od Dyrektora Muzeum POLIN

• Miło nam poinformować, że zaangażowanie uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu w #AkcjaŻonkile oraz obchody 79. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim zostały docenione przez Dyrektora Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, który przesłał nam list.

To dzięki Wam #ŁączyNasPamięć . Wkrótce premiera filmu podsumowującego Wasze zaangażowanie. Akcję koordynował nauczyciel Tomasz Woźniak.