• Głosujemy na SP 58 w PBO 2022

Uczniowie, Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców przy Szkołe Podstawowej nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu proszą o głosowanie na szkołę w Poznańskim Budzęcie Obywatelskim 2022.

Link do głosowania: https://pbo22.um.poznan.pl/i/pbo22/voting#projekt_12

Prosimy o głosy w PBO 2022 !!!

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

minął już rok i ponowie startujemy w Poznańskim Budżecie  Obywatelskim 2022.  Świetna inicjatywa , dzięki której przez   ostatnie  5 lat  bardzo zmieniła się nasza szkoła.

W tym roku ponownie mamy szansę na utworzenie nowej infrastruktury, która będzie mogła służyć nie tylko szkole, ale także wszystkim mieszkańcom osiedla Ławica.

W grupie projektów rejonowych prosimy o głosy na :

XI.1 Jadalnia Marzeń -rozbudowa uczniowskiej jadalni i zaplecza kuchni w Szkole Podstawowej nr 58-wnioskodawca -p. Anna Szyfter.

XI.5 Bajkowa strefa  rekreacji - budowa wielofunkcyjnego boiska,  bulodromu, siłowni zewnętrznej i strefy workoutu przy ulicy H.Modrzejewskiej- wnioskodawca p. Maciej Ciborski

W grupie projektów ogólnomiejskich prosimy o głosy na:

14.Centrum Kultury Ławica - budowa wielofunkcyjnych pomieszczeń dla mieszkańców  na terenie Szkoły Podstawowej nr 58 o powierzchni 250 m2-wnioskodawca p. Iwona Grzelczak-Miłoś.

Głosowanie trwa od 1.20.2021 do 22.10.2021 do godz. 12.00.

Tegoroczna edycja PBO 2022 umożliwia oddanie  2 głosów na projekty rejonowe i  2 głosów na ogólnomiejskie ( w tym 1 na Zielony Budżet) w jednym głosowaniu.

Mogą głosować dorośli i dzieci. Jeżeli głosuje dziecko poniżej 18 roku życia , to rodzic/prawny opiekun zostanie poproszony o uzupełnienie elektronicznego formularza.

Podczas głosowania należy podać imię, nazwisko, adres, numer telefonu, zaznaczyć wybrane projekty i zatwierdzić.  Wtedy na podany numer telefonu otrzymają Państwo kod weryfikacyjny , który należy wpisać, ponownie zatwierdzić i dopiero wtedy głos jest ważny.

Mamy nadzieję, że wymienione powyżej inicjatywy są na tyle atrakcyjne , że pozyskają Państwa uwagę i oddane głosy zasilą nasze projekty.

Zapraszamy do głosowania :

Dyrektor SP 58
          Anna Szyfter

Nasze akcje
          1. Sportowe piątki
          8.10.2021 - 16.00 - 18.30 - Bieg po Jadalnię Marzeń!

Program:

16.00 - 16.30 - Konkurencje sprawnościowe dla klas I-III

16.30 - 16.45 - Konkurencja niespodzianka dla rodziców :)

16.45 - 17.00 - Konkurencje specjalne - rodzic z dzieckiem

Konkurencje biegowe

17.00 - bieg dziewcząt klas czwartych

17.10 - bieg chłopców klas czwartych

17.20 - bieg dziewcząt klas piątych

17.30 - bieg chłopców klas piątych

17.40 - bieg dziewcząt klas szóstych

17.50 - bieg chłopców klas szóstych

18.00 - bieg dziewcząt klas siódmych

18.15 - bieg chłopców klas siódmych

18.30 - bieg dziewcząt klas ósmych

18.50 - bieg chłopców klas ósmych

2. Walczymy o głosy na Jadalnię Marzeń!
          4.10 - 21.10.2021

Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim ogłasza między klasowy konkurs „Oddaj głos na Jadalnię Marzeń”

1. Uczniowie namawiają dorosłych do oddania głosów na Jadalnię Marzeń

2. Uczniowie podają wychowawcy liczbę osób dorosłych, które za ich namową oddały głos na Jadalnię Marzeń.

3. Wychowawca klasy spisuje liczbę oddanych głosów.

4. W dniach 8 i 15 października przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wykonują ranking na podstawie informacji otrzymanych od wychowawców.

5. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 października. Klasa, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę niespodziankę!

Wspólnie walczymy o Jadalnię Marzeń!

3. Sportowy piątek - 16.10.2021 - Turniej Piłki Nożnej