• PBO 2017

• PARK REKREACYJNO-SPORTOWY

przy Szkole Podstawowej nr 58 w Poznaniu

Urządzenie służące do wykonywania ćwiczeń ramion oraz nóg

Opis projektu: Projekt obejmuje stworzenie parku rekreacyjno-sportowego przy Szkole Podstawowej nr 58 w Poznaniu przy ulicy Ławica 3. Wnioskowana kwota zostanie wykorzystana na zakup i montaż urządzeń sportowych tj; metalowych zestawów wielofunkcyjnych i urządzeń siłowni zewnętrznej z przeznaczeniem dla młodszych i starszych uzytkowników. Efektem planowanych działań inwestycyjnych jest stworzenie bezpiecznego miejsca zabaw i odpoczynku dla okolicznych mieszkańców , a w tym uczniów szkoły. Choć zasięg oddziaływania jest lokalny, ze względu na charakter miejsca będzie obejmował kilka tysięcy użytkowników.
          Szczegółowe informacje o projekcie:
          Park rekreacyjno - sportowy przy Szkole Podstawowej nr 58 w Poznaniu (wystarczy kliknąć)
          Wartość: 49000 zł
          Wnioskodawca: Anna Szyfter

Aktualne informacje o projekcie:

Sprzęt sportowy służący do wykonywania ćwiczeń