• Sprzątanie Świata 2014

Już po raz 21 odbyła  się  największa  akcja ekologiczna   „SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2014” Celem tegorocznej kampanii jest zwrócenie uwagi na osobisty wpływ każdego Polaka na środowisko przyrodnicze poprzez unikania tworzenia odpadów i selektywną zbiórkę odpadów.

W naszej szkole  spotkaliśmy się 20 września, w godzinach popołudniowych, aby porządkować boiska i zieleńce w naszym otoczeniu.Mimo deszczowej pogody, nie zawiedli rodzice, dzieci i nauczyciele.W kurtkach przeciwdeszczowych, z workami, łopatami , grabiami, przystąpiliśmy do pracy.Wszyscy bardzo się starali i po półtorej godziny, nasz ogród zmienił się nie do poznania. Pozostało jeszcze posadzić rośliny i gotowe. Na koniec poszliśmy na zasłużony posiłek do Państwa Pohlów! Pamiętajmy o głównym haśle akcji i dbajmy o swoje otoczenie!

Dziękujemysmiley