Kukuczkosfera
Plan zajęć dodatkowych prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły 2019/2020
DZIEŃ TYGODNIA
GODZINA
KLASY
ZAJĘCIA
PROWADZĄCY
PONIEDZIAŁEK
15:20-16:10
3c
Ortografia na wesoło
Sylwia Strychalska
11.30-12.15
9.45-10.30
12.35-13.20
2a, /poniedz./
2c / wtorek/
2b / środa/
Zaj.dydaktyczno-wyrównaw.
/ co 3 tygodnie dana klasa
J.Pyszka
WTOREK
12.35-13.20 6 lekcja
1a,1c,2b,3a,3b
Gimnastyka korekcyjna
Dagmara Śliwińska
12.35-13.20
(6 lekcja)
8a
Język polski - “Potyczki językowe”
Sebastian Walczak
15:25 - 16:10 (9 lekcja)
15:25 - 16:10Terminy zajęć:
X - 8, 15, 22, 29
XI - 5, 12, 19, 26
XII - 3, 17
I - 7, 21
II - 11, 25
III - 10, 24
IV - 7, 21
V - 5, 19
VI - 2, 16
klasy 4ab, 5cd, 6abc, 7abc, 8abc wg harmonogramu zamieszczonego pod tabelą
klasy 7-8
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas 4-8
Przygotowanie do egzaminu FCE British Council
Sebastian Walczak
Magdalena Kowalczyk
14.30-
15.20
6a, 6b, 6c
X-1;15,29
XI-12,26
XII-10
I-6,20…
co 2 tygodnie
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Beata Furmańczak
ŚRODA
10.35 - 11.20
12.35 - 13.20
1b
1a,1c
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Małgorzata Domagała-Włodarek
14.35- 15.20
7b
co 2 tygodnie
łamigłówki matematyczne
Beata Furmańczak
14.35- 15.20
7a,7b,7c,8a
co 2 tygodnie
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
Beata Furmańczak
15:25 - 16:15
klasy 7-8
kółko chemiczne
Katarzyna Orłowska
CZWARTEK
13.45-14.30 (7 lekcja)
7b, 7c
Potyczki językowe
Monika Szaraniec
13.45-14.30
7 lekcja
1b,2a,2c,3c
Gimnastyka korekcyjna
Dagmara Śliwińska
15:25 - 16:10 (9 lekcja)
klasy 4ab, 5cd, 6abc, 7abc, 8abc wg harmonogramu zamieszczonego pod tabelą
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas 4-8
Sebastian Walczak
14:35 - 15:20
klasy 4-8
klasy 4-5 (IV czwartek miesiąca)
klasy 6 (I czwartek m-ca)
klasy 7 (II czwartek m-ca)
klasy 8 (III czwartek m-ca)
zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z
j. angielskiegoKatarzyna Orłowska
15:20-16:10
3c
Ortografia na wesoło
Klaudia Koczorowska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas 4-8 w roku szkolnym 2019/2020
HARMONOGRAM ZAJĘĆ - SEMESTR II - godz. 15:25 - 16:10
UWAGA: w zajęciach muszą obowiązkowo uczestniczyć uczniowie posiadający orzeczenie/opinię z PPP oraz zatwierdzoną przez rodziców deklarację ze zgodą na uczęszczanie na lekcje wyrównawcze.
luty
11.02.2020 (wt.) – 4ab
13.02.2020 (czw.) – 5ab
18.02.2020 (wt.) – 5cd
20.02.2020 (czw.) – 7abc
25.02.2020 (wt.) – 6abc
27.02.2020 (czw.) – 8ab
marzec
03.03.2020 (wt.) – 4ab
05.03.2020 (czw.) – 5ab
10.03.2020 (wt.) – 5cd
12.03.2020 (czw.) – 8ab
17.03.2020 (wt.) – 6abc
19.03.2020 (czw.) – 7abc
24.03.2020 (wt.) –4ab
26.03.2020 (czw.) – 5ab
31.03.2020 (wt.) – 5cd
kwiecień
02.04.2020 (czw.) – 8ab
07.04.2020 (wt.) – 6abc
16.04.2020 (czw.) – 8ab
28.04.2020 (wt.) – 4ab
maj
05.05.2020 (wt.) – 5ab
07.05.2020 (czw.) – 5cd
12.05.2020 (wt.) – 7abc
14.05.2020 (czw.) – 6abc
19.05.2020 (wt.) – 8ab
21.05.2020 (czw.) – 4ab
26.05.2020 (wt.) – 5ab
28.05.2020 (czw.) – 5cd
czerwiec
02.06.2020 (wt.) – 8ab
04.06.2020 (czw.) – 6abc
09.06.2020 (wt.) – 7abc
16.06.2020 (wt.) – 6abc
18.06.2020 (czw.) – 8ab
23.06.2020 (wt.) – 4ab
25.06.2020 (czw.) – 5ab
Zajęcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020
Poniedziałek
15.30 – 16.30 Gry i zabawy dla dzieci – piłka ręczna – mgr Maciej Lubelski
Wtorek
7.00 – 8.00 – Piłka siatkowa – mgr Artur Bąk
12.35 – 13.35 – Gry i zabawy – mgr Marzena Józefiak
15.30 – 16.30 – Piłka ręczna – mgr Maciej Lubelski
Czwartek
7.00 – 8.00 – Piłka siatkowa – mgr Artur Bąk
Piątek
13.45 – 14.45 – Gry i zabawy – mgr Marzena Józefiak
15.30 – 16.30 – Piłka ręczna – mgr Maciej Lubelski