• Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

•

Piętnastu uczniów  naszej szkoły 23 marca rozpoczęło naukę w XIII edycji Ekonomicznego Uniwersytety Dziecięcego organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Zajęcia prowadzą nauczyciele akademiccy i praktycy biznesu.
          Na wykładach młodzież zapoznaje się z podstawami funkcjonowania gospodarki, zarządzania firmą i zjawiskami ekonomicznymi mającymi wpływ na codzienne życie. Wykłady połączone są z warsztatami, podczas których młodzi studenci odgrywają rozmaite role: kierowników zespołów, ministrów finansów, negocjatorów, inwestorów giełdowych, czy też twórców kampanii reklamowych.

W ramach programu organizowane są również edukacyjne zajęcia dla rodziców prowadzone przez specjalistów z obszaru pedagogiki, psychologii i biznesu.

To wspaniałe lekcje z przedsiębiorczości, przygotowujące młodzież do życia w złożonych realiach gospodarczych i biznesowych.

Następne zajęcia już 6 kwietnia.