• Nagłówek

• Nauczyciel mianowany, który w oświacie publicznej i prywatnej pracuje od ponad 10 lat. Zaangażowany w życie placówek oświatowych, z którymi jest związany. Chętny do niesienia pomocy i dzielenia się swym  doświadczeniem dotyczącym pracy z dziećmi z użyciem TIK. Uczestnik, koordynator, moderator i lokalny lider programów: „Szkoła z klasą 2.0”, Laboratorium „Szkoły z klasą 2.0”, „Aktywna edukacja”, „Idę dalej w ramach programu Aktywna edukacja”, „WF z klasą”, „Mistrzowie Kodowania”. Zainteresowany literaturą dotycząca Gdańska i Pomorza oraz kobiecą piłką nożną. W 2015 roku otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej nadany przez ministra edukacji za „wyróżniającą się działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą” oraz nagrodę Animator Sportu Roku 2015 nadaną przez ministra sportu i turystyki wraz z FRKF. Natomiast w 2016 roku otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania „za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i organizacyjnej”. Od września 2016 roku rozwija w szkole projekt UKS Ławica Poznań.

• Sala