• Innowacje 2022/2023

• Lektury w krzyżówkach

📚„Lektury w krzyżówkach” - to innowacja pedagogiczna autorstwa Pani Ewy Prajwowskiej, którą realizuje klasa 5a na lekcji języka polskiego. Uczniowie tworzą krzyżówki tematycznie związane z omawianą lekturą. Wszystko po to, aby skutecznie się uczyć❗️

Nauka poprzez zabawę, czemu nie..

Lektury w krzyżówkach

Podróż w krainę pierwiastków

Podróż w krainę pierwiastków - projekty interdyscyplinarne z chemii, biologii, geografii i języka angielskiego (chemia dwujęzyczna). Występowanie pierwiastków w świecie ożywionym i nieożywionym. Znaczenie występowania pierwiastków
          w organizmach, minerałach, żywieniu oraz w przestrzeni kosmicznej (ciała niebieskie). Porównanie stopnia rozpowszechnienia wybranych pierwiastków w świecie.

Teatrzyk w świetlicy

Dzieci poznają różne formy teatru- kukiełkowy, aktorski, teatr cieni i pantomima. Przygotowują na podstawie krótkich scenariuszy przedstawienia o różnorodnej tematyce. Samodzielnie tworzą tez scenografię, kostiumy czy kukiełki.

Genialne godziny wychowawcze z wartościami

Podczas 10 godzin wychowawczych zostaną wykorzystane lekcje uczące patriotyzmu, przyjaźni, tolerancji itp. przygotowane w programie Genially.