SP 58 Poznań

Czwartek 25.02.2021

Nawigacja

SP 58 Poznań

Inne

                                 Rok szkolny 2019/20
                        Igrzyska Młodzieży Szkolnej

3 miejsce w I rundzie rozgrywek w piłce siatkowej chłopców
3 miejsce w I rudzie rozgrywek w koszykówce chłopców

                        Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Awans do turnieju finałowego miasta Poznania w piłce ręcznej dziewcząt
1 miejsce w I rundzie rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt
2 miejsce w I rundzie rozgrywek w koszykówce chłopców
3 miejsce w I rundzie rozgrywek w koszykówce dziewcząt


                    XXI Ogólnopolski Bieg Chrobrego
Antoni Kosicki - 5 miejsce w kategorii chłopców rocznika 2006 i 2007 m na dystansie 1000m
Julian Kuźma - 4 miejsce w kategorii chłopców rocznika 2005 i 2006 m na dystansie 1500m


                                         Wilcza Mila (1609m)
Antoni Kosicki - 4 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2007
Tymon Duda - 6 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2007
Szymon Kasprzak - 2 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2006 
Mateusz Rewers - 5 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2006
Anastazja Orska - 5 miejsce w kategorii dziewcząt, rocznika 2006
Julian Kuźma - 5 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2005
Marcin Boś - 8 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2005

Rok szkolny 2018/19

Zwycięstwo I etapu rozgrywek w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej chłopców,

3 miejsce w II etapie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej chłopców,

2 miejsce w I etapie rozgrywek w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt,

3 miejsce w I etapie rozgrywek Igrzysk Dzieci i Młodzieży w mini piłce ręcznej chłopców,

3 miejsce w I etapie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej chłopców,

3 miejsce w I etapie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt,

 

Rok szkolny 2017/18

 

 

 

Rok szkolny 2016/17

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Zuzia Nowacka - I miejsce w Szkolnym Konkursie Tańca

Liliana Łukaszyk - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tańca

Marcin Janiszewski - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego

 

Dominik Chałas - III miejscs w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego

Marysia Borucka - II miejsce w szkolnym Konkursie Tańca

Filip Ambrozius - II miejsce w szkolnym turnieju Tenisa Stołowego

Mateusz Starzak - I miejsce w szkolknym Turnieju Tenisa Stołowego

Oskar Kuryś - I miejsce w Szkolnym turnieju Tenisa Stołoweg w deblu

Mateusz Starzak - III miejsce w Szkolnych Biegach Przełajowych

Karol Nowaczyk - I Miejsce w Szkolnych Biegach Przełajowych

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 58 im. J.Kukuczki
    60-186 Poznań
    ul.Ławica 3
    NIP 779-14-36-469
  • 0618681861

Galeria zdjęć