maj 2020

ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZE DLA KLAS I-III OD 1 CZERWCA 2020 (ŚWIETLICA)

Szanowni Rodzice,

przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w trakcie trwania COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 58 W POZNANIU W OKRESIE PANDEMII COVID-19

2.OŚWIADCZENIA RODZICÓW

3.ANKIETA-opieka w szkole

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy zainteresowanych rodziców o  przesłanie zwrotne skanu ankiety  i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) na adres poczty szkoły:

e-mail: sp58@wp.pl

W uzasadnionym przypadku wzrotu podpisanych dokumentów można dokonać poprzez złożenie w skrzynce na korespondencję znajdującej się przy wejściu do szkoły (w wiatrołapie).

Podpisane dokumenty przekazują tylko Rodzice uczniów, którzy będą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo - wychowawczych.Prosimy o przesłanie odpowiedzi  do 25 maja 2020r.

Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca 2020r, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki.

Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA).

Z poważaniem,

Anna Szyfter