• Wycieczka integracyjna klas pierwszych

6 czerwca uczniowie klas pierwszych wzięli udział w wycieczce do Kluczewa.

W Kluczewie znajduje się gospodarstwo o nazwie ,,Stara chata u kowala''. Gospodarzem tego miejsca jest wujek Krzysztof. Wycieczka pokazała dzieciom jak wygląda życie na wsi. Uczniowie mieli okazję zobaczyć zwierzęta gospodarskie (kozę, świnię, krowę, owcę, króliki). W Kuźni uczniowie oglądali pokaz pracy kowalskiej, obserwowali również jak powstaje podkowa i co to znaczy, że należy kuć żelazo póki gorące. Pierwszaki zobaczyły jak wygląda przędzenie wełny. Dużo radości sprawił dzieciom przejazd bryczką i ognisko z kiełbaskami.
          Wszystkie atrakcje oraz świetna zabawa na świeżym powietrzu z wykorzystaniem dawnych zabawek z pewnością na długo pozostanie w pamięci.