• Witam na mojej stronie!

• Drodzy Uczniowie,

Jestem  wychowawcą klasy IId i opiekunem w świetlicy. Najczęśniej można mnie spotkac w sali nr 22.

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji muzycznej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Obecnie jestem wychowawcą klasy drugiej w Szkole Podstawowej nr 58 w Poznaniu oraz opiekunem w świetlicy. Pomimo krótkiego 3letniego stażu i uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego, staram się zdobywać jak największe doświadczenie w pracy z uczniem, zarówno dydaktyczne jak i wychowawcze. Chętnie biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach, dzięki którym będę mogła w ciekawy sposób rozwijać moich uczniów i rozbudzać w nich ciekawość świata.  Na co dzień najchętniej spędzam czas z przyjaciółmi, czytam książki podróżnicze i spędzam czas na łonie natury. Moim hobby jest podróżowanie, jazda motocyklem , muzyka i film.

Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do wysłania wiadomości!

• Sala
            • michalkiewiczmonika@interia.pl