• Półkolonie miejsce w SP58

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Dla klas 1-3 Urząd Miasta Poznań uruchomił półkolonie miejskie w Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki w Poznaniu w dniach 22-26.08.2022. Koszt opłata za pobyt dziecka za cały tydzień wynosi jedynie 180 zł.

Więcej informacji, w tym regulamin rekrutacji i dokumenty do wypełnienia, znajdziecie Państwo wiadomości wysłanej na Librusie "półkolonie z UM Poznań - rozpoczęcie rekrutacji" wysłanej w dniu 30.06.2022.

Zostało jeszcze kilka miejsc, zapraszamy do zapisów

Pozdrawiają i zapraszają opiekunowie półkolonii

Klaudia Koczorowska i Sebastian Walczak

• Aleksandra laureatem XXVI KWoW

• Miło nam poinformować, że Aleksandra Bartoszewicz z klasy VI A odebrała z rąk Wicekuratora Oświaty Zbigniewa Talagi Dyplom Laureata XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Roberta Gawła.

Aleksandra przygotowywała się do konkursu pod okiem nauczyciela Tomasza Woźniaka, który już dziś zaprasza zainteresowanych uczniów na swoje dodatkowe zajęcia w roku szkolnym 2022/2023.

• Wyniki egzaminu OKE

•

Zaświadczenie OKE- wynik egzaminu ósmoklasisty do odebrania w sekretariacie szkoły dnia 8 czerwca 2022 w godzinach 9:00- 14:00