• Wymagania edukacyjne dotyczące nauki zdalnej lub hybrydowej

• 1. Długość lekcji on-line jest zgodna z planem lekcyjnym umieszczonym w dzienniku Librus.

2. Uczeń wspólnie z rodzicami regularnie sprawdza wiadomości od nauczyciela w dzienniku Librus oraz na poczcie gmail / konta indywidualne uczniowskie/.

3. Sposobem komunikacji z uczniem są spotkania jest aplikacja Google Meet.

4. W edukacji zdalnej stosuje narzędzia gsuite.

5. Obecność na zajęciach jest sprawdzana na początku każdej lekcji poprzez wyczytanie nazwisk uczniów danej klasy. Uczeń po usłyszeniu swojego nazwiska ma obowiązek włączyć kamerę i mikrofon oraz potwierdzić ustnie swoją obecność. W trakcie lekcji uczeń ma również obowiązek włączyć mikrofon i zareagować na polecenie nauczyciela. Problemy techniczne np. brak łącza internetowego lub niesprawny mikrofon muszą być usprawiedliwiane przez rodzica za pomocą dziennika elektronicznego LIBRUS.

6. Nauczyciel wyznacza, które zadania należy sfotografować, nagrać, wykonać on-line na komputerze.

7. Wykonane prace uczniowie odsyłają nauczycielowi w wyznaczonym przez niego terminie przez pocztę gmail.

8. Nauczyciel jest zobowiązany ocenić wiadomości i umiejętności ucznia z każdej edukacji przynajmniej  jeden raz w tygodniu.

9. Ocenie podlega zaangażowanie, systematyczność oraz wkład pracy ucznia, z uwzględnieniem indywidualnych możliwości dziecka