• zadania dodatkowe

• Muzyka Moja Pasja - logo i ulotka.

Mamy dla was dwa zadania graficzne związane z corocznym koncertem świątecznym - Muzyka Moja Pasja, który połączony jest ze sprzedażą pierniczków.

W tym roku zaplanowano też kiermasz kartek świątecznych.

Zadanie 1.

W dowolnym programie graficznym wykonaj logo wydarzenia Muzyka Moja Pasja.

Na wasze pomysły czekamy do 6.12.2019 roku.

Zadanie 2.

W dowolnym programie graficznym zaprojektuj ulotkę dotyczącą koncertu Muzyka Moja Pasja, sprzedaży pierniczków oraz kiermaszu Kartek świątecznych.

• Praca musi mieć format A4.

• Wydrukowaną, kolorową pracę przynieś do swojego nauczyciela informatyki.

Na wasze pomysły czekamy do 6.12.2019 roku.

Uwaga - przesyłając i przynosząc swoją pracę, uczniowie oraz ich rodzice wyrażają zgodę na wykorzystanie pracy graficznej, w działaniach promujących wydarzenie - Muzyka Moja Pasja, na stronie internetowej szkoły, w mediach społecznościowych oraz w budynku szkoły.

Dzień Patrona 24.10.2019 - kahoot

Wykonaj quiz w aplikacji Kahoot dotyczący życia i osiągnięć Jerzego Kukuczki. Skorzystaj z informacji rozmieszczonych w naszej szkole oraz zamieszczonych w internecie. Zadbaj o graficzną stronę quizu (zdjęcia na wolnej licencji). Pamiętaj, że quiz powinien być publiczny.

Prześlij link z quizem do swojego nauczyciela informatyki w terminie do 18.10.2019.

Najlepsze prace uświetnią obchody Dnia Patrona.