• Inne osiągnięcia

• Rok szkolny 2018/2019

Wielka Liga Czytelników to ogólnopolski konkurs czytelniczy. W tym roku 12 naszych uczniów wzięło w nim udział i odnieśli sukces. 5 uczniów z klas 2-6 zakwalifikowało się do etapu powiatowego który odbędzie się 28 lutego 2019. W kolejnym etapie na poziomie powiatowym reprezentować nas będą: Magdalena P. Maria K., Julian B., Maria B., Barbara S.

Rok szkolny 2017/2018

Na zakończenie  realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole zorganizowano 21 konkursów czytelniczych! Gratulujemy wszystkim wygranej. Więcej w zakładce: Biblioteka.

Rok szkolny 2016/2017

Sukces! Nasza biblioteka szkolna została zakwalifikowana do realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie naszego projektu.

Rok szkolny 2015/2016

Lista osób nagrodzonych w  konkursach zorganizowanych z okazji 125-lecia szkoły znajduje się w tym miejscu.

Rok szkolny 2014/2015

Baranowska - wyróżnienie w Stypendiadzie w kategorii Konkurs Plastyczny “Plastuś”

Barbara  - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym Stypendiada;

Olgierd - wyróżnienie w Stypendiadzie w kategorii Konkurs Plastyczny “Plastuś”

Nina - III miejsce w Stypendiadzie w kategorii Konkurs Plastyczny “Plastuś”

Paulina - III miejsce w Stypendiadzie Wczesnoszkolnej dla klas 3 w konkursie plastycznym

Antek  - III miejsce w Stypendiadzie Wczesnoszkolnej dla klas 3 w konkursie plastycznym