Wychowanie fizyczne
Rok szkolny 2020/2021
3. miejsce OLGI w konkursie LL (przeszkody w wysokości 90 cm) w Regionalnych i Towarzyskich Zawodach w skokach przez przeszkody w Solcu Kujawskim.
Uczennica SP 58 w Poznaniu podczas konkursu LLGratulujemy!!!
Uczennica klasy 5B, Helena (ur. 2010 r.) zdobyła wraz z klubem UKS 16 Gigant drużynowe wicemistrzostwo Polski w narciarstwie alpejskim w Ogólnopolskich Spotkaniach UKS PZN 2021 w miejscowości Suche k/Zakopanego. Helena indywidualnie zajęła dobre,
15-ste miejsce w trudnej dla siebie kategorii roczników 2009-2010.Gratulujemy!
Uczennica klast 5B podczas zawodów w narciatstwie alpejskim.
Rok szkolny 2019/20
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
3 miejsce w I rundzie rozgrywek w piłce siatkowej chłopców
3 miejsce w I rudzie rozgrywek w koszykówce chłopców
Igrzyska Dzieci i Młodzieży
Awans do turnieju finałowego miasta Poznania w piłce ręcznej dziewcząt
1 miejsce w I rundzie rozgrywek w piłce ręcznej dziewcząt
2 miejsce w I rundzie rozgrywek w koszykówce chłopców
3 miejsce w I rundzie rozgrywek w koszykówce dziewcząt
XXI Ogólnopolski Bieg Chrobrego
Antoni K. - 5 miejsce w kategorii chłopców rocznika 2006 i 2007 m na dystansie 1000m
Julian K. - 4 miejsce w kategorii chłopców rocznika 2005 i 2006 m na dystansie 1500m
Wilcza Mila (1609m)
Antoni K.- 4 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2007
Tymon D. - 6 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2007
Szymon K. - 2 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2006
Mateusz R. - 5 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2006
Anastazja O. - 5 miejsce w kategorii dziewcząt, rocznika 2006
Julian K. - 5 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2005
Marcin B. - 8 miejsce w kategorii chłopców, rocznika 2005Rok szkolny 2018/19
Zwycięstwo I etapu rozgrywek w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej chłopców,
3 miejsce w II etapie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej chłopców,
2 miejsce w I etapie rozgrywek w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt,
3 miejsce w I etapie rozgrywek Igrzysk Dzieci i Młodzieży w mini piłce ręcznej chłopców,
3 miejsce w I etapie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej chłopców,
3 miejsce w I etapie Igrzysk Dzieci i Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt,