• Wycieczka klasy 3c do Sierakowa.

• Klasa 3c była w dniach 10-11 czerwca na Zielonej Szkole w Sierakowie to miasto położone nad rzeką Wartą, w województwie wielkopolskim, w powiecie międzychodzkim. Jest  to centrum Sierakowskiego Parku Krajobrazowego utworzonego w 1991 roku w celu ochrony krajobrazu wyrzeźbionego przez lodowiec, pełnego wzgórz morenowych, wydm, jezior, poprzecinanego licznymi rzekami i strumieniami.  W czasie wyjazdu dzieci wspinały się na ścianie wspinaczkowej, na skrzynki po wodzie, bawiły się w śmieszne podchody, strzelały z łuku, wiatrówki i paintball. Humor wszystkim dopisywał. Byla również dyskoteka i czas na mecze piłki nożnej. Uczniowie zwiedzili stadninę ogierów i uczyli się podstaw survivalu. Na koniec odbyły się zawody typu teamboulding czyli bieg w spodniach dla trzech osób, rzut beretem, narty dla czterech osób i przetaczanie piłeczki w rynnie.erakowa klasy 3c.