• Konkurs Walentynowy

UDZIAŁ W  MIĘDZYŚWIETLICOWYM  KONKURSIE  NA KARTKĘ WALENTYNKOWĄ

Konkurs dla naszej szkoły rozpoczyna się dnia 19 stycznia 2015r.

Celem konkursu jest inspirowanie uczniów do  twórczości plastycznej, oraz udział w uczczeniu Dnia Świętego Walentego.

Prace z dołączoną kartką walentynkową oraz z informacją o jej autorze ( imię, nazwisko i klasa), należy składać do 04. 02.2015 r. w  świetlicy  szkolnej codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 >< 16. Komisyjne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 05.02.2015r. Najlepsze  trzy prace uczniów klas 1-3 szkoły nr 58 zostaną wysłane na konkurs międzyszkolny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 19 w Poznaniu. Pozostałe wszystkie prace zostaną wyeksponowane w szkole nr. 58. Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udziela mgr Małgorzata Kryś  w świetlicy szkolnej .

Małgorzata Kryś.