• Rok szkolny 2023/2024

• Mistrzowska Szkoła Innowacji

Obraz przedstawia dyplom

Duże wyróżnienie dla naszych nauczycielek!

Z radością informujemy, że Ewa Prajwowska, wicedyrektor SP58 w Poznaniu oraz  Małgorzata Domagała-Włodarek, nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego, otrzymały odznakę Wspieranie dostępności w edukacji” w projekcie “Szkoła dostępna dla wszystkich” (Accesssible School for All), realizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych w partnerstwie z UNICEF oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej we współpracy z uczelniami i organizacjami pozarządowymi.

Gratulujemy❗️❗️

Obraz przedstawia odznakę otrzymaną przez nauczyciela

Football3 - rozwijamy metodę football i odkrywamy w uczniach wyjątkowe super moce!

Braliśmy udział w WOŚP - Policz się z cukrzycą!

Obraz przedstawia podziękowania za udział w WOŚP

Mamy to - Tytuł Szkoły uczącej z Minecraft Education!!

📌Było to możliwe dzięki zaangażowaniu nauczycielek informatyki p. Grażyny Kędzi i Anny Cieślarczyk we wdrażanie z uczniami aktywności na polu Minecraft Education.

📌Przyznany tytuł potwierdza i podkreśla fakt poszukiwania i odkrywania innowacyjnych metod nauczania i uczenia się, kreatywnego wykorzystania technologii oraz zaangażowania w rozwój umiejętności cyfrowych uczniów z wykorzystaniem Minecraft Education...

Obraz przedstawia dyplom uzyskania tytułu

Jesteśmy Ambasadorem Szkoły dla Innowatora!

Na konferencji w Ministerstwie Rozwoju i Technologii odbyła się konferencja prezentująca wyniki realizacji projektu "Szkoła dla Innowatora". Na tej konferencji dyrektor Szkoły Anna Szyfter wraz z nauczycielem Tomaszem Woźniakiem odebrali tytuł Ambasadora Szkoły dla Innowatora.

Będziemy dzielić się wiedzą z innymi szkołami!

Obraz przedstawia nauczycieli szkoły podczas odebrania tytułu.