• Kronika

ROK SZKOLNY 2014/2015

DZIEŃ DYNI

24 października naszą szkołę opanowały czarownice, duchy, czarne koty i inne mroczne stwory. Przebranie to dobry pretekst, aby w dniu corocznego szkolnego Święta dyni spróbować przepysznych potraw. Najmodniejsze straszydła mogły zaprezentować się na wybiegu, a wszyscy odśpiewali zabawne halloweenowe piosenki. Bohaterka tego dnia – dynia- stała się bohaterką wierszy, opowiadań i rozgrywek językowych.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

25 września tradycyjnie już posprzątaliśmy świat. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zajęli się najbliższym nam terenem-wokół szkoły. Akcja była udana, grochówka pyszna, a wszyscy-zadowoleni. Teraz jest naprawdę czysto i pięknie!

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

12 września miała miejsce szczególna uroczystość – pasowanie pierwszoklasistów. Wspaniale przygotowane dzieciaki zaprezentowały piosenki oraz układy taneczne, a rodzice dzielnie walczyli w najróżniejszych zabawnych konkurencjach. Potem atmosfera stała się poważna-przedstawiciele klas złożyli przysięgę na Sztandar, a wszystkie dumne pierwszaki otrzymały galowe krawaty i szkolne legitymacje.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

W poniedziałek, 1. września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Czekaliśmy na to całe wakacje!  W tym roku planujemy znaleźć w sobie dusze czytelników i odkrywców.