Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną GłosujeMY na projekt XI.1 - Jadalnia Marzeń Zagłosuj na naszą szkołę w konkursie "1000 powodów by czytać" Znicze pamięci uczniów SP 58 płoną w całym powiecie poznańskim Dzień Postaci z Bajek Kampania "Mała książka - wielki człowiek" Wybory do Samorządu Uczniowskiego Budowa ruszyła !!! Zmieniamy Osiedle na lepsze! Narodowe Święto Niepodległości Wybory Samorządu Uczniowskiego

Listopad 2020

Uczniowie klas I-III przechodzą na naukę zdalną

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużamy zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, uczniów i słuchaczy szkół ponadpodstawowych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych i form pozaszkolnych (kursowych). Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

Nauka zdalna w klasach I - III