• Nagłówek

• Szkoła Podstawowa nr 58 im.Jerzego Kukuczki w Poznaniu - oferta pracy dla pracownika administracyjnego

Etat/liczba godzin: 0,5 etatu księgowej

Wymagania:

Wymagania: Kandydat powinien spełniać, zgodnie z art. 54 ustawy o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 869.), następujące wymagania: a) Ukończył ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnia praktykę w księgowości, b) Ukończył średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 6-letnią praktykę w księgowości,

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków 1. Samodzielne prowadzenie rachunkowości szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunku bieżącego wydatków i dochodów, ZFŚS. 3. Sporządzanie sprawozdań budżetowych miesięcznych/kwartalnych/rocznych oraz informacji dodatkowych wymaganych przez jednostki nadzorujące. 4. Przygotowywanie projektów budżetu szkoły oraz harmonogramu wydatków. 5. Sprawowanie nadzoru nad prawidłowością realizacji planu finansowego szkoły, przygotowywanie zmian w planie finansowym dochodów i wydatków. 6. Sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat, zmian w funduszu jednostki, sprawozdań GUS, 7. Umiejętność obsługi programów księgowych :Progman, PABS.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres

sp58@wp.pl
          Szkoła Podstawowa nr 58 im.Jerzego Kukuczki w Poznaniu
          ul.Ławica 3, Poznań
          sp58@wp.pl

Dane osobowe

Prosimy też o dopisanie klauzuli:
          Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz. U. z 2015 r poz. 2135 ze zm.).