• Obiady w stołówce szkolnej

• Szanowni Państwo,
          poniżej przedstawiamy pismo przewodniczącego Rady Rodziców pana Krzysztofa Dimmicha dotyczące działaności stołówki szkolnej i możliwości zakupu obiadów.

Drodzy Państwo,

w uzgodnieniu z Państwem Pohl chciałbym poinformować, że od 4 maja wznawia pracę nasza stołówka szkolna w budynku BIS. W związku z wprowadzonymi ograniczeniami obiady wydawane będą wyłącznie na wynos, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11.00 do 15.00.
          Menu obiadowe będzie opierało się na dotychczasowym menu szkolnym, które dostępne jest na stronie szkoły, po lewej stronie, w zakładce stołówka szkolna lub w oknie stołówki. Menu będzie realizowane według podanego na stronie szkoły harmonogramu zaczynając od poniedziałku, w zakładce TYDZIEŃ I. Będą też dostępne dodatkowe dania dla dorosłych. Będzie również możliwość indywidualnego ustalenia opcji zakupu obiadów oraz zamówień na imprezy okolicznościowe pod numerem telefonu - 604390803.
          Ze względu na nietypową sytuację i chęć wspomożenia działalności Państwa Pohl prosimy, aby osoby zainteresowane zakupem obiadów wybierały formę abonamentu, ponieważ obiady poza abonamentem i nie zgłoszone dzień wcześniej będą dostępne wyłącznie do wyczerpania przygotowanych na dany dzień posiłków. Będzie także możliwość zamówienia na dany dzień obiadu/obiadów po dokonaniu dzień wcześniej zgłoszenia SMS-em lub telefonicznie na podany numer telefonu - 604390803.
          Zwracamy się również z prośbą, aby osoby, które wykupiły abonament na marzec wykorzystały go w maju po wcześniejszym zgłoszeniu tego Państwu Pohl - zostało 15 niewykorzystanych dni.
          Ceny obiadów kształtują się następująco:
          - obiady szkolne - zupa + drugie danie  -  10,- zł
          - obiady dla dorosłych (duże) - zupa (500ml) + drugie danie - 15,- zł
          - inne opcje  -  cena do uzgodnienia *
          - zamówienia na imprezy okolicznościowe  -  cena do uzgodnienia *
          * w stołówce lub telefonicznie pod numerem telefonu 604390803
          Z oferowanych obiadów mogą korzystać nie tylko osoby, których dzieci uczęszczają do naszej szkoły. Zachęcamy, więc do przekazania tej informacji Rodzinie, sąsiadom, osobom starszym, dla których taka forma żywienia byłaby dużą pomocą w obecnej, trudnej sytuacji.