• ERASMUS - Aktualności

• TwinSpace - tworzymy konta uczniów i rodziców (rok szkolny 2020/2021)

Zaczynamy wspólną międzynarodową pracę on-line! TwinSpace to platforma do współpracy międzynarodowej stworzone inicjatywy i funduszy Komisji Europejskiej. To bezpieczne narzędzie do współpracy pomiędzy krajami partnerskimi. Każdy uczestnik projektu otrzymuje dane do logowania co pozwala nie tylko na przeglądanie szczegółów dotychczasowych osiągnięć, ale także na spotkania na żywo pomiędzy krajami.

E-book: Bajka Jaś i Małgosia - ciąg dalszy:) (rok szkolny 2020/2021)

Jaś i Małgosia możliwe zakończenia (wersja polska i angielska)

Hansel and Gretel from Ş.Ahmet Birkaç Primary School

Hansel and Gretel

Istituto Comprensivo TE2 Savini San Giuseppe S. Giorgio

Komunikat - spotkania Klubu Erasmus (rok szkolny 2020/2021)

Moi Drodzy,

pandemia nie przeszkadza nam w działaniu. Spotykamy się we wtorki o godz. 18.30 na meet. Szczegóły na librusie.

Komunikat - wyjazdy zagraniczne i wizyty partnerów (rok szkolny 2019/2020)

Z uwagi na pandemię wszystkie zaplanowane na rok 2020 aktywności mobilne oraz wizyta gości z  krajów partnerskich w naszej szkole, zostały przesunięte.

Obecnie uczniowie ze wszystkich krajów partnerskich wykonują wraz z opiekunami, kolejne zadania zgodnie z harmonogramem.

Mapy Kultury (rok szkolny 2019/2020)

Tworzymy plakaty - mapy kultury. Każdy kraj tworzy plakaty dotyczące jego kultury i dziedzictwa narodowego.

Kartki świąteczne (rok szkolny 2019/2020)

W ramach realizacji projektu stworzyliśmy oraz otrzymaliśmy kartki świąteczne z życzeniami. Wszystkie wysłane przez nas kartki zostały opatrzone podpisami i życzeniami uczniów klas 5. Otrzymaliśmy kartki od wszystkich partnerów naszej szkoły:

.