• Dzień Św. Patryka

•      W dniu 11 marca 2019 przedstawiciele klas siódmych dwujęzycznych wzięli udział w Irlandzkiej Olimpiadzie z okazji Dnia Św. Patryka zorganizowanej w ramach projektu Irlandia w Szkole w IV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Poniżej zdjęcie naszych przedstawicieli z Panią Justyną Mazurek - Schramm Wiceprezes Fundacji Kultury Irlandzkiej, dzięki której mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu.

Podczas olimpiady uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat Irlandii biorąc udział w różnych konkurencjach takich jak układanie mapy Irlandii w formie puzli, nauka języka i tańca irlandzkiego czy utworzenie lapbooka na temat Irandii.

Wesoło  i ciekawie spędzony czas zakończyliśmy wizytą w profesjonalnie i gustownie urządzonej sali lekcyjnej języka angielskiego w IV LO będącej pod opieką pani Bernadety Jerzak, której serdecznie dziękujemy za stałe wsparcie.