Marzec 2019

LUBLIN - SZEKSPIR

W dniu 9 marca 2019r. zespół uczniów z klas szóstych, siódmych i ósmych wzięła udział w

XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Inscenizacji  Fragmentów Dzieł Williama Szekspira w Języku Angielskim organizowanym przez Centrum Kultury w Lublinie.

Nasza szkoła szczęśliwie zajęła III miejsce w kategorii zespołowej  za dziecięcy wdzięk i bezpretensjonalność inscenizacji teatralnej zatytułowanej:

'BETWEEN THE MOMENT AND ETERNITY'

Wyróznienie otrzymał Igor Gabrysiak z klasy VIII c za rolę reżysera.

Serdecznie gratulujemy!

Wszyscy aktorzy zagrali profesjonalnie i tym samym udowodnili, że dzieła Williama Szekspira są niezmiennie warte przeczytania i obejrzenia a jednocześnie nadal stanowią wyzwanie dla młodych artystów.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie zwłaszcza, że nasza grupa była jedyną reprezentacją szkoły podstawowej wśród przedstawicieli szkół licealnych.

WYSTĘP NA ŻYWO NA STRONIE FB

WERDYKT JURY