• Ubezpieczenie 2018/2019

• Adres internetowy firmy ubezpieczeniowej: www.interrisk.pl

Składka roczna podstawowa wynosi 49,-  z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu - nr polisy: EDU PLUS A/P057475

Składka roczna rozszerzona wynosi 88,-  z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu - nr polisy: EDU PLUS A/P057493

Ubezpieczenie działa na całym świecie, 24 na dobę, przez 356 dni w roku. Chroni uczniów uprawiających sport w szkole i poza szkołą.

W razie zdarzenia osoba kontaktowa :

Michał Fraszewski tel. +48 504 759 248

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom dotyczącym zwiększenia zakresu ubezpieczenia uczniów w nowym roku szkolnym 2018/2019 przygotowaliśmy dla Państwa dwa warianty cenowe.

Oba te warianty mają zwiększony zakres świadczeń w stosunku do aktualnie obowiązującego ubezpieczenia oraz dodatkowo rozszerzone są o pobyt w szpitalu już od pierwszego dnia oraz pakiet stomatologiczny.

Standardowo oba warianty są rozszerzone o wyczynowe uprawianie sportu a uczniowie objęci są ochroną przez 24 h na dobę i 365 dni w roku na całym świecie.

Prosimy zapoznać się z przedstawionymi wariantami, ponieważ na początku września otrzymacie Państwo deklarację wyboru odpowiedniego wariantu lub całkowitej rezygnacji z ubezpieczenia.

Poniżej załączone są linki do wariantów nowego ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

Warianty_ubezpieczenia_-_tabela.pdf

owu_edu_plus_2018_final.pdf