• Przedstawienie świąteczne i koncert Muzyka - Moja Pasja

• W czwartek i piątek wieczorem - 8 i 9 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się coroczny koncert Muzyka moja pasja połączony z przedstawieniem anglojęzycznym The Legend of Wawel Dragon. Uczniowie przyszli w przebraniach owiec, baranów oraz smoków.

Pół godziny przed przedstawieniem uczniowie sprzedawali własnoręcznie przygotowane pierniczki. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na szachy ogrodowe, które będą cieszyć uczniów naszej szkoły.

Po przedstawieniu nadszedł czas na koncerty uczniów z poszczególnych klas. Wszystkie występy były perfekcyjne i nagrodzone wielką burzą oklasków. Widzowie byli zachwyceni talentami dzieci z naszej szkoły, a rodzice dumni ze swoich dzieci.

Cała uroczystość upłynęła we wspaniałej, świątecznej atmosferze. Uczniowie byli szczęśliwi, że kolejny rok z rzędu w szkole zapanowała magia Świąt Bożego Narodzenia.

Zebrana kwota ze sprzedaży pierniczków wynosi 4495,59 zł.

kl. 1-3                                                     kl. 4 - 6

1 miejsce - 1A - 383,85  zł                   1 miejsce - 6 B - 880,03 zł !!!

2 miejsce - 3 C- 241,96 zł                    2 miejsce - 4A - 355,78 zł

3 miejsce - 2A - 235,30 zł                    3 miejsce - 6 A - 330,49 zł