• Wynik za 2009

• Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością chciałabym poinformować o efektach akcji 1%. Na konto Fundacji Rosa wpłynęło 9535,20 zł, z czego do wykorzystania  przez szkołę jest 7628,16 zł. Jednoczesnie dodatkowo Fundacja Rosa oddaje do naszej dyspozycji na dwa lata platformę do e- learningu ( wartość 2500). Dzięki temu od drugiego semestru wzbogacimy formę kształcenia, a Państwo możliwośc kontroli nad postępami dzieci.
          Z kwoty siedmiu tysięcy będącej w naszej dysposycji 1300 zł zostaje przenaczone na sytem kontroli postępów uczniów. Szczegóły na http://www.dziennik.librus.pl/aktualnosci/460 . Przygotowane zestawy testów dla różnych klas pozwolą nam jeszcze rzetelniej nadzorować pracę, a jednocześnie dadzą możliwość porównań z innymi szkołami uczestniczącymi w projekcie. Pozostała kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu informatycznego - naszym celem jest wyposażenie wszystkich sal w dwa stanowiska komputerowe z dostępem do internetu.
          Dzięki Państwa hojności  cel ten stał się bardzo realny. W imieniu całej społeczności szkolnej dziękuję wszystkim darczyńcom. Wiem,że nie tylko rodzice uczniów uczestniczyli w naszej akcji, ale wszyscy, którym los ławickiej szkoły nie jest obojętny.

Joanna Staniewicz