• KONKURSY PLASTYCZNE

ROK SZKOLNY 2020/2021

Zapraszam uczniów klas 7-8 do udziału w konkursie plastycznym pt: „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży”.
          Technika prac dowolna.
          Proszę o przesyłanie prac do dnia 31 maja na adres e-mail: wicedyrektor@sp58poznan.pl
          Za udział w konkursie dla uczniów klas 7 przewidziane dodatkowe oceny z plastyki a dla wszystkich uczniów klas 7-8 punkty dodatnie z zachowania.

Zapraszam uczniów klas 4-6 do udziału w konkursie plastycznym :
          „Stop spędzaniu wolnego czasu z telefonem”- plakat promujący aktywne spędzanie czasu wolnego.
          Proszę o przesyłanie prac do dnia 31 maja 2021 na adres:
          wicedyrektor@sp58poznan.pl
          Za udział w konkursie uczniowie otrzymują dodatkową ocenę z plastyki i punkty dodatnie za zachowanie.

KONKURS PLASTYCZNY NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

SERDECZNIE ZAPRASZAM UCZNIÓW KLAS 4-8 DO UDZIAŁU W KONKURSIE

TEMAT KONKURSU:

Palma  Wielkanocna

1. Celem konkursu jest:

• zachowanie tradycji tworzenia Palm Wielkanocnych
          • pobudzenie inwencji twórczej
          • rozwijanie wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych
          • kształtowanie aktywnej i twórczej postawy mieszkańców wobec sztuki oraz tradycji - popularyzacja twórczości utalentowanych uczestników konkursu

2.Zadanie konkursu:

Zadaniem konkursu jest samodzielne, oryginalne wykonanie Wielkanocnej Palmy

1. Zdjęcie  pracy konkursowej należy przysłać  do dnia 26 marca na adres mailowy:

wicedyrektor@sp58poznan.pl

W temacie maila prosimy wpisać: PALMA - KONKURS WIELKANOCNY

W opisie proszę  o imię i nazwisko oraz klasę.

4.Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie zdjęcia pracy na stronie  SP58 w Poznaniu i FB szkoły.

Za udział w konkursie uczestnicy otrzymują dodatkową ocenę z plastyki i punkty dodatnie z zachowania.

IX Ogólnopolski  Konkurs  Plastyczny –PISANKA 2021” organizuje Ogród Jordanowski nr2 w Poznaniu.

Pielęgnując polskie tradycje wielkanocne, zachęcamy do pracy twórczej przy wykonaniu pisanek przez dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. Praca misi mieć kształt jajka o dowolnej wielkości, ozdobionego w oryginalny sposób przy zastosowaniu dowolnej techniki. Prace konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:
          • od 5 do 8 lat
          • od 9 do 12 lat
          • od 13 do 16 lat
          • Osobną kategorią jest Grand Prix , w której oceniana będzie pisanka wielkanocna wykonana w tradycyjny, regionalny sposób.

Prace konkursowe można składać osobiście w siedzibie placówki lub wysłać pocztą do dnia 25 marca 2021 r. do godziny 19.00 na adres;

Ogród Jordanowski Nr 2

ul. Przybyszewskiego 30 A;

60-561 Poznań z dopiskiem "Pisanka 2021"

Autorzy zwycięskich prac zostaną powiadomieni o wyniku konkursu.  Planowana uroczystość rozdania dyplomów wraz z nagrodami rzeczowymi to sobota 27 marca 2021 r. o godz. 12 00. Uroczystości towarzyszyć będzie wystawa wszystkich prac konkursowych. Szkoła/ placówka, które dostarczy największą ilość prac konkursowych zostanie wyróżniona dyplomem.

Zapraszamy do wzięcia udziału i zapoznania się z regulaminem konkursu. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 61/847 36 27 oraz na stronie  www.oj2poznan.pl

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym pt:

"Zmieniamy osiedla na lepsze / Młodzi zmieniają osiedle"

Konkurs polega na przygotowaniu plakatu w technice dowolnej dotyczącego  pomysłu na :
          -polepszenie bezpieczeństwa na osiedlu,
          -podwyższenie  komfortu życia,
          -pomysłów na wprowadzenie  ułatwień dla osób starszych i dzieci,
          -integracji mieszkańców,
          -ekologii.