• Ubezpieczenie 2019/2020

• W razie zdarzenia prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z :

Michał Fraszewski tel. +48 504 759 248

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dane dotyczące ubezpieczenia podstawowego i rozszerzonego z firmy InterRisk:

Składka roczna podstawowa wynosi 48,-  z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu - nr polisy: EDU PLUS A/P 071617

Składka roczna rozszerzona wynosi 85,-  z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu - nr polisy: EDU PLUS A/P 071622

Adres internetowy firmy ubezpieczeniowej: www.interrisk.pl

Dane dotyczące ubezpieczenia VIP z firmy Generali:

Składka roczna wynosi 248,- z rozszerzeniem o wyczynowe uprawianie sportu – nr polisy: GENERALI 80131026277

Adres internetowy firmy ubezpieczeniowej: www.generali.pl

Wszystkie ubezpieczenia działają na całym świecie, 24 na dobę, przez 356 dni w roku. Chroni uczniów uprawiających sport w szkole i poza szkołą.

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom dotyczącym zwiększenia zakresu ubezpieczenia uczniów w nowym roku szkolnym 2019/2020 przygotowaliśmy dla Państwa trzy warianty cenowe – podstawowy w kwocie 48,- zł, rozszerzony w kwocie 85,- zł oraz wariant VIP w kwocie 248,- zł.

Proponowane dwa pierwsze warianty towarzystwa InterRisk mają zwiększony zakres świadczeń w stosunku do aktualnie obowiązującego ubezpieczenia i nieznacznie obniżoną składkę.

Wariant VIP towarzystwa Generali jest nową propozycją dla osób chcących ubezpieczyć swoje dzieci na zdecydowanie wyższe kwoty.

Standardowo wszystkie trzy warianty są rozszerzone o wyczynowe uprawianie sportu a uczniowie objęci są ochroną przez 24 h na dobę i 365 dni w roku na całym świecie.

Prosimy zapoznać się z przedstawionymi wariantami, ponieważ na początku września, na zebraniach, otrzymacie Państwo deklarację wyboru odpowiedniego wariantu lub całkowitej rezygnacji z ubezpieczenia.

Poniżej załączone są linki do wariantów nowego ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2019/20 oraz OWU.

Wariant podstawowy i rozszerzony:

ubezpieczenie_-_zestawienie_2019-2020.pdf

OWU_EDU_Plus_2019_05.pdf