• Dzień Scratcha

• 11 maja na 5 godzinie lekcyjnej

obchodzić będziemy Dzień Scratcha.

W tym roku dla klas 1-3 przygotowano konkurs plastyczny "Kukuczkowy Mistrz Ozdabiania", dla najlepszych prac przewidziane są nagrody.

Klasy 1-3 biorą również udział w Międzyklasowych Potyczkach Scratchowych i wraz z wychowawcami przygotowują Animacje lub Inscenizacje na wylosowany temat, zaprezentują swoje prace podczas apelu.

Dla uczniów klas 4-6 w całej szkole przygotowano krzyżówki związane z programowaniem. Uczniowie mają do wyboru 4 róźne krzyżówki. Wybierają trzy z nich, rozwiązują, podpisują imieniem, nazwiskiem i symbolem klasy, umieszczają w kopercie i podpisują ją "Dla Pani Ani Cieślarczyk", koperty składają w sekretariacie. Koperty przynosimy do 9 maja, tak więc uczniowie klas piątych, którzy od 4-6 maja są na wycieczce też mają szansę wziąć udział w tej zabawie. (Uwaga!!! autorami tych krzyżówek są uczniowie klas piątych, więc nie mogą oni oddać w kopercie swojej własnej krzyżówki). Dla kilku osób rozlosujemy nagrody.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.