• Konkurs - zagrożenie dla ruchu lotniczego przez ptaki i drony.

• Dnia  9 grudnia naszą szkołę odwiedzili pracownicy Portu lotniczego Poznań- Ławica. Prowadzili oni akcję edukacyjną powiazaną z konkursem , na wykonanie pracy plastycznej o tematyce związanej z zagrożeniem dla ruchu lotniczego przez ptaki i drony.

Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie zostaną nagrodzone upominkami w postaci śniadaniówek. Dla 3 laureatów przewidziane są wyróznienia w postaci zaproszenia do zwiedzania Portu po stronie zastrzeżonej oraz wydrukowanie prac na posterach i wyeksponowanie ich na terenie Terminala oraz na stronie internetowej Portu.

Dzieci z naszej szkoły z niecierpliwością czekają na 15 lutego 2016 r, ponieważ to wtedy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.