• Tradycje

•

Święto szkoły – odbywa się ono co roku w 58. dniu roku szkolnego. Tego dnia pierwszoklasiści składają uroczyste ślubowanie. Jest to też dzień wspomnień o patronie szkoły - Jerzym Kukuczce.

Strój szkolny - w dniach uroczystych obowiązuje strój galowy : biała koszula z kołnierzykiem i krawat z logo szkoły, granatowa spódnica lub spodnie. W pozostałe dni obowiązkiem ucznia jest nosić strój w kolorze białym, granatowym lub pomarańczowym.

Wigilia szkolna - w ostatnim dniu szkoły przed świętami Bożego Narodzenia wszyscy gromadzimy się w sali gimnastycznej. Każda klasa ma tu uszykowany stół ze smakołykami. Część uczniów  przygotowuje tradycyjne jasełka, po obejrzeniu których wszyscy składamy sobie życzenia i czekamy na Świętego Mikołaja.