• Osiągnięcia naszej szkoły

Certyfikat " Szkoła z klasą 2.0 "

Biorąc udział w programie, korzystamy z nowych technologii, pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą, mądrze korzystamyz e-zasobów, komunikujemy się, jesteśmy bezpieczni w sieci.

Bezpieczna szkoła, bezpieczny uczeń

Wzięlismy udział w ogólnopolskim konkursie "Bezpiecza szkoła -bezpieczny uczeń"  pod hasłem : Prawo, Przyjaźń, Tolerancja.W wyniku pracy z uczniami ,poszerzającej wiedzę, nie tylko o bezpieczeństwie, ale także o państwie, społeczeństwie, poszanowaniu drugiego człowieka, trzymaliśmy  tytuł "Bezpiecznej szkoły".

AIESEC -program rozwoju skierowany do studentów z całego świata.

ENJOY MY ORGIN

Goszcząc studentów z różnych stron świata, wspólnie przyczyniliśmy się do rozwoju osobistego wolontariuszy oraz uczniów, a także  szerzenia tolerancji międzykulturowej.

Strona główna

Koordynacja projektu ,,European Recycling Adventure- Europejskie Przygody z Recyklingiem". Pomimo, iż byliśmy autorem tego projektu , dofinansowania z funduszy FRSE nie zostało przyznane  naszej szkole, choć uzyskali je wszyscy partnerzy. Pomimo tego projekt został zrealizowany przez naszych uczniów. Podróżujące po Europie laleczki, każda z innym materiałem (szkoło, papier, plastik, korek) w każdym z krajów recyklingowały swój przedmiot w inny równie potrzebny z tego samego materiału. W projekcie udział wzięły szkoły z Belgi, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Francji, Niemiec, Włoch, Austrii, Czech, Danii i Polski.